CEO: Bitcoin Will Probably Hit $2,000 Zanim osiągnie $20,000

Rynek kryptowalutowy powrócił w ciągu ostatniego tygodnia, podnosząc się o 15% w stosunku do poziomu najniższego, ale analitycy i dyrektorzy generalni oczekują, że Bitcoin będzie się obniżał, zanim powróci do rekordów wszech czasów.

Bitcoin Will „Prawdopodobnie trafi 2.000 dolarów zanim osiągnie 20.000 dolarów“.
Społeczność krypto-walutowa odetchnęła w tym tygodniu z ulgą, ponieważ Bitcoin szybko odbił się od rocznych niskich poziomów, osiągając stabilność 15% powyżej poziomu 5 750 USD.

Bitcoin Evolution rynek kryptowalutowy

Pomimo tego hossy, gdy Bitcoin zdaje się wychodzić z niedźwiedziej tendencji, prezes ADVFN oczekuje, że Bitcoin będzie nadal niższy. Clem Chambers, CEO dostawcy danych finansowych, rozmawiał z Express U.K., opracowując swoją opinię na Bitcoin Evolution temat kierunku rynku kryptokurrency.

Kiedy zapytany o poziom ceny 20.000 USD przez brytyjskiego reportera Express U.K. na CryptoCompare MJAC Blockchain Summit, Chambers zauważył:

„Prawdopodobnie osiągnie poziom 2.000 dolarów, zanim osiągnie poziom 20.000 dolarów“.

Chambers dodała również, że Bitcoin „jest całkiem prawdopodobne“, że w końcu osiągnie poziom ceny 100.000 dolarów.

Chambers podtrzymuje ten bullish sentyment do Bitcoina ze względu na jego przekonanie, że technologie blockchain i DLT staną się technologiami zmieniającymi świat, podobnie jak zrewolucjonizował Internet w ciągu ostatnich dwóch dekad. Prezes ADVFN stwierdził:

„Blokchain będzie drogą przyszłości, która będzie podobna do tej, jaką Internet był dla pokolenia sprzed dwóch dekad. Bitcoin będzie prawdopodobnie częścią tej przyszłości w dłuższej perspektywie“.

Chambers podał dalsze uzasadnienie swojej prognozy cenowej, ponieważ mówił o braku walut fiat, dodając: Na świecie brakuje prawdziwych pieniędzy. To jest to, co ludzie, jak sądzę, nie wypracowali. Wyjaśniając to stwierdzenie, mówię: „Nie tworzą oni pieniądza na świecie:

„Nie tworzą wystarczająco dużo pieniędzy, aby świat mógł się obejść. Kryptowalne waluty wypełniają tę próżnię. Ponieważ jest to ssanie ekonomiczne, które się tam odbywa, a waluty kryptograficzne wypełniają tę próżnię. To wygeneruje ekonomiczny lifting (dla Bitcoin)“.

Stało się to ważnym elementem sentymentu w przemyśle kryptokurrency, z wieloma wierzeniami, że kryptokasety zaczną zastępować waluty emitowane przez rząd.

Echoing Sentiment: Dalej w dół przed przejściem w górę?
Ten sentyment do dalszego obniżania się przed powrotem do $20,000 został powtórzony przez inne kryptograficzne osobistości i ekspertów, gdy rynek przechodzi do drugiej połowy 2018 roku. Arthur Hayes, prezes giełdy BitMEX, stwierdził, że może zobaczyć, że Bitcoin spadnie nawet do 3.000 dolarów, zanim uderzy 50 tys. do końca roku.

Na pojawienie się na CNBC w segmencie Fast Money, Hayes stwierdził:

Cóż, myślę, że coś, co idzie do 20.000 dolarów w ciągu roku może mieć korektę w dół do około 6.000 dolarów. Myślę, że na pewno moglibyśmy znaleźć dno w przedziale od 3.000 dolarów do 5.000 dolarów, ale jesteśmy jedną pozytywną decyzją regulacyjną, być może zatwierdzoną przez SEC, aby wspiąć się przez 20.000 dolarów, nawet do 50.000 dolarów.

Ten sentyment jest zgodny z tym, co pokazuje Ran Neu Ner, gospodarz CNBC Africa ‚Crypto Trader‘, uważa, ponieważ spodziewa się on również kontynuacji w dół przed ewentualnym uruchomieniem. Ran zauważył, że widzi 5 350 dolarów jako kolejny przystanek dla Bitcoin, oczekując, że poziom ten zostanie osiągnięty w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Pomimo niedawnego skoku cen, Ran stale twierdził, że Bitcoin będzie musiał ponownie przetestować oporność na duże ilości, aby zapewnić odwrócenie cen.